Top
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 413 344

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH


mobile logo

NAWIĄŻ KONTAKT


EMAIL

koneser@konesercatering.pl

 

ADRES

Półwiejska 42, 61-888 Poznań

 

TELEFON

Dieta Konesera:

+48 608 413 344

Koneser Event / Wedding:

+48 602 378 516

 

DOSTĘPNOŚĆ

Poniedziałek-Piątek

08:00 – 16:00



Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dotyczących zdrowia , w tym szczególnie informacji o moich dolegliwościach zdrowotnych takich jak alergie pokarmowe i inne choroby, wymagające eliminacji lub ograniczenia spożywania określonych produktów przez CC Koneser spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-888), ul. Półwiejska 42 celem uwzględnienia ich w trakcie realizacji Usługi Cateringowej. Mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres dieta@konesercatering.pl - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jego wycofaniem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail w rozumieniu art. 10 ust.1 ustawy z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług droga elektroniczną oraz europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych od CC Koneser spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-888), ul. Półwiejska 42. Mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres koneser@konesercatering.pl - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jego wycofaniem.
Tak, akceptuję Regulamin i Politykę prywatności sklepu Koneser Catering. *

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest CC Koneser Sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-888) ul. Półwiejska 42.
Z administratorem można się skontaktować po przez adres e-mail : koneser@konesercatering.pl, telefonicznie pod numerem +48 664 121 638 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do realizacji każdej z wyżej wymienionych usług.
Informujemy ,że nie jesteście państwo profilowani, a Państwa dane nie będą przekazywane po Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępnianie organizacją międzynarodowym.
Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki prywatności gdyż określa ona wszystkie informacje niezbędne do świadomego i dobrowolnego podania przez Państwa danych osobowych, w tym podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, okres ich przechowywania, podmioty, którym danem mogą być udostępniane oraz prawa, które przysługują Państwu w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych: prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu czy prawa do usunięcia danych.