Top
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 413 344

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH


mobile logo

image
Obok dobrego scenariusza i fachowej organizacji, to jedzenie jest podstawą udanego eventu, bankietu, konferencji czy imprezy firmowej i rodzinnej. W ramach Koneser Event, już od 1998 roku, dbamy o podniebienia gości, dając im niezapomniane wrażenia z wydarzeń, w których uczestniczą.

Jedzenie to celebracja chwili, dlatego podczas eventów, które mamy zaszczyt tworzyć lub współtworzyć, dbamy o każdy szczegół oraz smak, który na długo pozostaje w pamięci zaproszonych gości.

Nasze specjalizacje to kompleksowa obsługa cateringowa masowych oraz kameralnych wydarzeń na terenie Poznania oraz okolic, w tym:

  • bankietów,
  • konferencji,
  • przerw kawowych,
  • miejskich imprez plenerowych,
  • spotkań rodzinnych
  • innych, ad hoc.

Najważniejsze imprezy i eventy:

3-miesięczna obsługa cateringowa sekcji SuperVIP, VIP oraz 3 tysięcy wolontariuszy na INEA Stadion w Poznaniu podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.

Obsługa cateringowa wydarzenia celebrującego 750. rocznicę nadania Poznaniowi praw miejskich wraz z zapewnieniem obsługi cateringowej zaproszonemu na tę okazję, muzykowi brytyjskiemu Peterowi Gabrielowi i jego zespołowi.

Organizacja pod kątem cateringowym Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu COP 14, w tym obsługa bankietów, konferencji oraz kolacji dla przedstawicieli rządów międzynarodowych.

Stała obsługa cateringowa w ramach miejskiej imprezy muzycznej „Pyrlandia” w latach 2003-2012.

Udział w kulinarnych programach w rannym paśmie Dzień Dobry TVN, podczas których Beata Kartowicz wraz z córkami przybliżała tajniki gotowania, od przygotowywania ekologicznych posiłków, po sztukę pieczenia serników.

Obsługa cateringowa cyklicznych imprez firmowych, np. świątecznych dla firm: Bemo Motors, IKAR, Lidl, Bank Zachodni WBK, Europejski Fundusz Leasingowy. Bankiety na otwarcie sklepów, m.in. SONO IDONI, VAN GRAAF. Obsługa cateringowa takich wydarzeń, jak: Air Show czy puszczenie wianków w Noc Kupały.

 

Jesteś zainteresowany obsługą cateringową swojego wydarzenia? Masz pomysł na imprezę, ale widzisz trudności organizacyjne lub czasowe w jej zrealizowaniu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Zadzwoń, napisz lub pozostaw kontakt. Gwarantujemy pełen sukces Twojego eventu!


Formularz kontaktowy