Top
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 413 344

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH


mobile logo

image
Zasługujesz na najpiękniejszy ślub i wesele, w wymarzonym przez siebie miejscu i stylu, z aranżacją, dekoracjami oraz perfekcyjnie przygotowanym menu, które sprawią, że ten dzień stanie jest jeszcze doskonalszy!

Projekt Koneser Wedding powstał w 2008 roku, jako odpowiedź na rosnące oczekiwania Par Młodych, które chcąc odejść od tradycyjnych pomysłów na organizację ślubu i wesela, stawiają na nowatorskie rozwiązania, niemożliwe do podrobienia, warte zapamiętania na całe życie!

Nasze specjalizacje to kompleksowa organizacja ślubów i wesel na terenie Poznania oraz okolic. Od wyboru miejsca, przez oprawę w postaci aranżacji kościoła, zapewnienia odpowiedniej dekoracji i naczyń, prezentów dla gości, po sam wygląd dania, nie zapominając przy tym o najważniejszym, czyli smaku!

Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 50 widowiskowych wesel i przyjęć weselnych w:

 

  • romantycznych zamkach pałacowych oraz dworkach
  • nastrojowych parkach i pod gołym niebem
  • baśniowych ogrodach botanicznych i nad jeziorami
  • zaaranżowanych w stylu boho stodołach
  • klimatycznych namiotach

 

Organizowane przez nas śluby i wesela są niepowtarzalne i dedykowane tym Parom Młodym, które pragną się wyróżnić, oddając cały stres przedślubny organizatorom.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani usługą weddingową, zadzwońcie, napiszcie lub pozostawcie kontakt. Zadbamy, by dzień ślubu był najpiękniejszym początkiem wspólnego, radosnego życia!


Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dotyczących zdrowia , w tym szczególnie informacji o moich dolegliwościach zdrowotnych takich jak alergie pokarmowe i inne choroby, wymagające eliminacji lub ograniczenia spożywania określonych produktów przez CC Koneser spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-888), ul. Półwiejska 42 celem uwzględnienia ich w trakcie realizacji Usługi Cateringowej. Mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres dieta@konesercatering.pl - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jego wycofaniem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail w rozumieniu art. 10 ust.1 ustawy z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług droga elektroniczną oraz europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych od CC Koneser spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-888), ul. Półwiejska 42. Mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres koneser@konesercatering.pl - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jego wycofaniem.
Tak, akceptuję Regulamin i Politykę prywatności sklepu Koneser Catering. *