Top
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 413 344

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH


mobile logo

image
Zasługujesz na najpiękniejszy ślub i wesele, w wymarzonym przez siebie miejscu i stylu, z aranżacją, dekoracjami oraz perfekcyjnie przygotowanym menu, które sprawią, że ten dzień stanie jest jeszcze doskonalszy!

Projekt Koneser Wedding powstał w 2008 roku, jako odpowiedź na rosnące oczekiwania Par Młodych, które chcąc odejść od tradycyjnych pomysłów na organizację ślubu i wesela, stawiają na nowatorskie rozwiązania, niemożliwe do podrobienia, warte zapamiętania na całe życie!

Nasze specjalizacje to kompleksowa organizacja ślubów i wesel na terenie Poznania oraz okolic. Od wyboru miejsca, przez oprawę w postaci aranżacji kościoła, zapewnienia odpowiedniej dekoracji i naczyń, prezentów dla gości, po sam wygląd dania, nie zapominając przy tym o najważniejszym, czyli smaku!

Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 50 widowiskowych wesel i przyjęć weselnych w:

 

  • romantycznych zamkach pałacowych oraz dworkach
  • nastrojowych parkach i pod gołym niebem
  • baśniowych ogrodach botanicznych i nad jeziorami
  • zaaranżowanych w stylu boho stodołach
  • klimatycznych namiotach

 

Organizowane przez nas śluby i wesela są niepowtarzalne i dedykowane tym Parom Młodym, które pragną się wyróżnić, oddając cały stres przedślubny organizatorom.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani usługą weddingową, zadzwońcie, napiszcie lub pozostawcie kontakt. Zadbamy, by dzień ślubu był najpiękniejszym początkiem wspólnego, radosnego życia!


Formularz kontaktowy