Top
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 413 344

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH


mobile logo

Zarejestruj się


Tak, akceptuję Regulamin i Politykę prywatności sklepu Koneser Catering.

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest CC Koneser Sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-888) ul. Półwiejska 42.
Z administratorem można się skontaktować po przez adres e-mail: koneser@konesercatering.pl, telefonicznie pod numerem +48 664 121 638 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do realizacji każdej z wyżej wymienionych usług.
Informujemy ,że nie jesteście państwo profilowani, a Państwa dane nie będą przekazywane po Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępnianie organizacją międzynarodowym.
Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki prywatności gdyż określa ona wszystkie informacje niezbędne do świadomego i dobrowolnego podania przez Państwa danych osobowych, w tym podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, okres ich przechowywania, podmioty, którym danem mogą być udostępniane oraz prawa, które przysługują Państwu w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych: prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu czy prawa do usunięcia danych.