Top
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 413 344

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH


mobile logo

O KONESER CATERING

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na ogromną wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania i kulinariów. Wszystko to, co robimy, wyróżnia wyśmienity smak oraz doskonała organizacja, sprawiająca, że zaufali nam najlepsi!

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na terenie Poznania i okolic, o tradycji sięgającej 1998 roku. Nasza filozofia jest bardzo prosta, to: WYŚMIENITY SMAK i SKUTECZNOŚĆ.

Za sukcesem Koneser Catering stoi jego pomysłodawczyni i założycielka – Beata Kartowicz. To postać znana ze świata kulinariów – uznana restauratorka i miłośniczka gotowania, rozwijająca swoje pasje poprzez Dietę Konesera, Koneser Event, Koneser Wedding, a także prowadzone warsztaty kulinarne i uczestnictwo w tematycznych programach telewizyjnych w Dzień Dobry TVN oraz wydarzeniach widowiskowo-medialnych.

Pani Maria jest związana z gastronomią od ponad 25lat, jak sama mówi ‘ Ponad połowę życia spędziłam w gastronomii dlatego czuję jakby to był mój drugi dom’
Swoja pasją i smakiem nie tylko zaraża wszystkich dookoła, ale również jej dzieci poszły w ślady Pani Mari i są bezpośrednio związane z gotowaniem.

Pani Maria specjalizuje się przede wszystkim w kuchni staropolskiej i kuchni regionalnej.

Od ponad 10 lat współpracuje z Panią Beatą Kartowicz, uczestniczyła we wszystkich najważniejszych eventach podczas tego czasu i również od tego czasu jest szefową kuchni w cateringu Dieta Konesera.


DOŚWIADCZENIE I CZYNNIKI SUKCESU


Z dumą mówimy o tym, że w 2007 roku – jako pierwsza w Polsce – Beata Kartowicz wprowadziła Dietę Konesera. Tym samym zapoczątkowaliśmy i doprowadziliśmy do rozwoju trendu na tzw. pudełkową dietę cateringową, która do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem pośród osób stawiających na zdrowe i racjonalne żywienie.

Dowiedz się więcej o Diecie Konesera

Wcześniej, bo w 1998 roku, założyliśmy Koneser Event, specjalizujący się w obsłudze cateringowej wydarzeń na kameralną i masową skalę. Do tej pory zorganizowaliśmy już tysiące bankietów, konferencji, przerw kawowych na minimum 2 tys. osób, miejskich imprez plenerowych oraz spotkań rodzinnych.

Dowiedz się więcej o Koneser Event

Jest nam niezwykle miło, że możemy dbać o doskonałe samopoczucie oraz podniebienia Pary Młodej oraz jej gości, oferując kompleksową organizację ślubów i wesel, w tym plenerowych, w ramach działającego od 2008 roku, Koneser Wedding.

Dowiedz się więcej o Koneser Wedding